Mercedes-Benz

Yaz Lastik Kampanyası

Yazlıkları çıkarmanın tam zamanı

Şimdi Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaz lastiği değişimi %20 indirimli. Siz de gelin, keyifli sürüşün tadını doğru lastiklerle çıkarın.

24 aya kadar lastik garantisi4 lastik alana Mercedes me Adapter hediye

Ürün ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak için; 4446244 iletişim hattını arayabilir, ek yakın Mercedes-Benz Türk yetkili servisini ziyaret edebilir veya Online servis randevusu alarak hızlı ve kolay bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan otomobil lastikleri, 1 Mart-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında satın alınacak Michelin, Continental, Pirelli, Bridgestone marka lastiklerin, Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından belirlenmiş ebatları ve stoklanyla sınırlıdır. Mercedes me Adapter stoklarla sınırlı olup kampanya kapsamındaki markalardan 4 adet otomobil yaz lastiğinin alınması durumunda hediye edilecektir. Mercedes me Adapter ilgili donanıma uygun olan araglara verilecek olup, uygun olmayan/Mercedes me Adapter'i bulunan araçlar igin alternatif ve stoklarla sınırlı olan 4 adet Mercedes-Benz orijinal jant göbek kapağı verilecektir. Lastik garantisi ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes-Benz Türk A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.