Mercedes-Benz

Garanti

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Aracınızın garanti süresi, Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. yetkili bayilerinden alınmış ise, satış faturası tarihi itibariyle başlar.
İlk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 01.01.2019 öncesi trafiğe çıkışlı araçlar için; 3. yılın sonuna kadar geçerli, 01.01.2019 ve sonrası trafiğe çıkışlı araçlar için; 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Aracınızın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarımda geçen süre garanti süresine eklenir. (Sadece garanti kapsamındaki arızalar için geçerlidir). Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için aracın tüm bakım (zamanında yapılmış olması şartı vardır) ve onarım işlemleri ile araç aksesuarlarının montaj/demontaj işlemlerinin Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. yetkili servisler tarafından öngörülen şekilde yaptırılması gerekir.

+1 Yıl Uzatılmış Garanti
Daha uzun garanti, daha fazla avantaj.

Mercedes’inizin garantisini uzatmak için önünüzde mükemmel bir fırsat var. Şimdi bir Mercedes-Benz yetkili servisiyle iletişime geçin, 4. Yıl Advantage Plus garanti paketlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanın.

İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 31 Aralık 2018 ve öncesindeki Mercedes-Benz marka otomobiller için geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servisimizden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

4+1 Yıl Uzatılmış Garanti
Daha uzun garanti, daha fazla avantaj.

Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olarak, kilometre sınırı olmadan 4 yıl ücretsiz garantinin sahibi oldunuz. Dilerseniz 5. yılı da şimdiden garantileyebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak 2019 ve sonrasındaki Mercedes-Benz marka otomobiller için geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servisimizden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mercedes’inizin garantisini uzatmak için önünüzde mükemmel bir fırsat var. Şimdi bir Mercedes-Benz yetkili servisiyle iletişime geçin, 4. ve 5. yıl Advantage Plus garanti paketlerinden %20’ye varan indirim avantajıyla yararlanın.